BANTBORU Off-Road Team, 2019 Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın Sinop’ta düzenlenen 5. ayağında podyumda yer alma başarısını sürdürdü. Takım, şampiyonanın bitimine bir ayak kala S3 Sınıfı üçüncülüğünü sürdürüyor.

2018 sezonunu S1 Pilot İkincisi ve S1 Co-Pilot Birincisi dereceleri ile kapatan ve bu sezon yeni araçlarıyla S3 sınıfında yarışan BANTBORU Off-Road Team, 9 – 10 Kasım tarihlerinde Sinop’ta düzenlenen 2019 Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın 5. ayağını, sınıfında üçüncü sırada tamamladı ve podyum başarılarına bir yenisini ekledi.      

BANTBORU Off-Road Team, ilk gün orman etabında günün en iyi zamanının sahibi oldu. Her iki günde de kendini gösteren mekanik arızalar, ekibin azmine engel olamadı. Rekabetçi Performans sloganı ile mücadeleyi bırakmayan BANTBORU Off-Road Team, yarışı sınıfında üçüncülük ile tamamladı ve bitime bir yarış kala şampiyona puan sıralamasında sınıf üçüncülüğü yerini korudu.

BANTBORU sponsorluğunda 2017 yılında hayata geçen BANTBORU Off-Road Team, ülkemizin tek kadın Off-Road sınıf birincisi unvanına sahip İlayda Hancı Korkut pilotajında yarışıyor. Ekibin co-pilotluğunu, Batuhan Korkut üstleniyor. Takım, Türkiye Off-Road Şampiyonası’nda S3 sınıfında, bu sene için 2013 model Mitsubishi L200 baz alınarak hazırlanan araçları ile yarışıyor.

Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın son ayak yarışı, 30 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde Kahramanmaraş’ta gerçekleşecek.

Şampiyonada sınıfında 3. sıradaki yerini koruyan ve iddiasını sürdüren BANTBORU Off-Road Team, son yarışta da podyum hedefliyor.

(22)

Bantboru Offroad Team Podyumdan İnmiyor

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>