Rallivideo.com 2004 yılında Fatih Yalçınkaya, Burak Temizsoy ve Levent Özokutucu tarafından kuruldu. Kısa bir süre sonra, Kemal Çetinkaya da bu ekibe dahil oldu.

Ülkemizde motorsporları alanındaki bu eksikliği fark eden ekibin kurduğu bu internet sitesi aynı zamanda ülkemizde kurulmuş olan ve sadece multimedya amaçlı olan ilk motorsporları sitesi olarak kayıtlara geçmiştir.

Rallvideo.com ayrıca 2006-2007 yıllarında SkyTürk’te yayınlanan motorsporları programına imza atmış ve çeşitli yarışçılara sponsorluklarda bulunmuştur. 2008 ve 2009 sezonlarında “Sanaldan Gerçeğe” sloganıyla düzenlediği internet ralli şampiyonası ile büyük bir başarıya imza atmış ve internet ralli şampiyonunu gerçek bir yarış otomobiliyle İstanbul Ralli Şampiyonası yarışında yarıştırmıştır.

2009-2011 sezonları arasında pek çok takım ve televizyon kanalıyla işbirlikleri içerisinde yayın hayatına devam eden Rallivideo.com, 2012 sezonu itibariyle Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nun (TOSFED) resmi yayıncısı oldu.

Rallivideo.com ekibi günümüzde otomobil sporlarının yanında RV Prodüksiyon markasıyla pek çok etkinlik & lansman çekimleri, tanıtım filmi, reklam filmi çalışmalarıyla müşterilerine çözüm ortağı oluyor.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>