Çukurova-Bostancı Tecrübe Kazanmaya Devam Ediyor

2020 İtalya Ralli Şampiyonası’nı takip eden 2017-2018 Türkiye Ralli Şampiyonu Burak Çukurova-Vedat Bostancı, pandemi nedeniyle kısıtlamalar devam eden yarış sezonuna 21-22 Ağustosta yapılan şampiyonanın ikinci yarışı Rally İl Ciocco ile devam ettiler.

BC Vision Motorsport takımı adına yarışa Çukurova-Bostancı, ilk kez kullandıkları VW Polo R5 otomobilleriyle 39’u R5 olmak üzere toplam 136 aracın arasında Genel Klasman 18.si olurken, İtalya Ralli Şampiyonası klasmanında 11.olarak önemli bir başarıya imza attılar.

Yarış sorası bir açıklama yapan Çukurova “Bizim için tecrübe kazanmaya devam ettiğimiz bir yarış oldu. Ülkemizi büyük bir gururla temsil ettiğimiz bu yarışta da yarışmamıza imkan sağlayan  sponsorlarımıza ve yanımızda olan tüm dostlarımız ile ralliseverlere de gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

2020 İtalya Ralli Şampiyonası, 12-13 Eylül tarihlerinde Targa Floria Rallisi ile devam edecek.

Kaynak: TOSFED

(7)

Çukurova-Bostancı Tecrübe Kazanmaya Devam Ediyor

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>