Continental’den güvenli sürüş için kış lastikleri

Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı ve dondurucu soğuklar trafikte daha dikkatli olmayı gerektiriyor. Güvenli sürüş için hava şartlarına uygun lastik tercih edilmesinin önemine dikkat çeken Continental, hava sıcaklıklarının 7 derecenin altına düştüğü her yerde kış lastiği kullanılmasını öneriyor. 

Mevsimine uygun lastik kullanımının hem bireysel hem genel trafik güvenliğinin sağlanması için önemini vurgulayan Premium lastik üreticisi Continental, içinde bulunduğumuz hava koşullarında özellikle kış lastiği kullanılmasını öneriyor. Özel geliştirilmiş lastik hamuru ile üretilen kış lastikleri, sıcaklıklar düştüğünde dahi sertleşmeyerek, yol üzerinde tutuşu artırıyor ve  en düşük sıcaklıklarda bile maksimum performans gösteriyor.

WinterContact TS 860 En düşük sıcaklıklarda bile maksimum performans

Continental mühendisleri tarafından zorlu kış şartlarına özel olarak geliştirilen test şampiyonu kış lastiği WinterContact TS 860, bağımsız kuruluşların gerçekleştirdiği birçok test sürüşünde üstün performansıyla öne çıkıyor. ContiWinterContact TS 860, kış performansını artıran reçineleri ve esnek polimer yapısı ile her türlü kış koşullarında esnekliğini koruyarak frenleme kuvvetlerini ıslak, buzlu ve karla kaplı yollara güvenle aktarıyor.

Ayrıca Continental’ 31 Mart tarihine kadar  binek, 4×4 ve SUV lastik grubunda 500 TL’ye varan indirim kampanyası ile müşterişlerine avantajlar sunmaya devam ediyor.. Sürücüler indirim kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiye https://www.continental-lastikleri.com.tr/binek/kampanyalar adresinde ulaşabilir.

(26)

Continental’den güvenli sürüş için kış lastikleri

| RV Cars |
About The Author
-